במבוק Ultra Density ®

ריצוף עמיד במיוחד למקומות הומי אדם חיצוניים למחצה

מקומות הומי אדם כגון תחנות רכבת, נמלי תעופה, קניונים ומוזיאונים דורשים ריצוף מיוחד בעל תכונות ייחודיות שנבדק ושקיבל אישורים בהתאם לסטנדקטים הגבוהים ביותר. סטנדרטים גבוהים אלו הם כמעט בלתי-אפשריים לריצוף מעץ. ריצוף מסוג מוסו ® במבוק Ultra Density ® דוקא מסוגל להתאים לדרישות הגבוהות ביותר, מה שהופך אותו למוצר ייחודי לשימוש במוצרים המבוססים על חומרים ביולוגיים באדריכלות מודרנית.

ריצוף במבוק עמיד העומד בתנאים הקשוחים ביותר

במבוק Ultra Density ® של חברת מוסו ® הוא לוח ריצוף מוצק העשוי מרצועות במבוק דחוסות בעלות עובי גבוה במיוחד. בזכות שיטת ייצור ייחודית, החומר הוא יציב, קשיח ועמיד במיוחד ובכך הוא מתאים לתנאים הקשים ביותר: במקומות הומי אדם ואף במקומות חיצוניים למחצה (מקורים אך לא סגורים). הלוחות מגיעים ללא ליטוש, בעלי פנים משוייפות בנייר זכוכית ויש ללטשם באתר הבנייה. יש להם לשונות וחריצים ומיקרו שיפוע בארבעת צידיהם. יש להבריג סוג זה של ריצוף על לוחות תחתיים של מוסו® במבוק x-treme ® או להדביקו.

ייצור במבוק מסוג Ultra Density ®

לוחות למדרגות מסוג Ultra Density® הם צפופים, קשיחים ויציבים מאוד

הלוחות למדרגות מהסוג במבוק Ultra Density ® מבית היוצר של מוסו ® הם קרשים מוצקים מבמבוק העשויים רצועות במבוק דחוסות בעלות עובי יתר ®. תהליך הייצור הופך את הלוחות ליציבים, עבים ומוצקים. המוצר קיבל אישורים ותכונותיו המכניות מאפשרות שימוש גם לבניית מדרגות במקומות חיצוניים מקורים וגם בפנים (השימוש בהתאם לסוג 3/EN 335 של האיחוד האירופי). לקרשים אלה צבע חום קרמל חם.

החוברת של במבוק Ultra Density ®!

בעל הסבולת, היציבות והתכונות המכניות מהסוג הגבוה ביותר

ריצוף הבמבוק Ultra Density ®, שפותח לאחרונה, תואם את הסטנדרט הגבוה ביותר, מה שהוכח על ידי בדיקות ואישורים בצרפת. המכון הרשמי הצרפתי לעץ, ה-FCBA, הכריז שכל הנורמות המתאימות לעץ קשיח ודחוס הן תקיפות לבמבוק של חברת מוסו ®. אחרי בדיקות נרחבות נכנס לקבוצות הסיבולת, היציבות והתכונות המכניות הגבוהות ביותר. בשילוב הבדיקות לעמידות נגד מים וכימיקלים, המוצר קיבל את הציון U4P4C2E2 מהמכון הצרפתי הרשמי לבנייה (CSTB), בהתאם לסיווג ה-UPEC. דבר זה מוכיח שריצוף מסוג במבוק Ultra Density ® הוא משובח מכל ריצוף אחר מעץ.

פרויקטים לריצוף במקומת הומי אדם

בזכות סיווג ה-UEPC, ניתן להשתמש בריצוף הבמבוק מיוחד ועמיד במקומות כגון תחנות רכבת, נמלי תעופה ועוד מקומות הומי אדם. בנוסף, מוסו® קיבלה אישור מטעם ה-aTeX (ייעוץ טכני לשימוש ניסויי) לפתרון ספציפי זה, מה שאומר שהמוצר ומערכת ההתקנה שלו אושרו לשימוש במקומות חיצוניים למחצה ובמקומות הומי אדם ויהיו מקובלים לשימוש אצל כל סוכנות צרפתית לבקרת איכות.

עם פתיחת תחנת הרכבת סן ז׳אן בבורדו בסוף שנת 2016, ריצוף הבמבוק העמיד המאושר הראשון ייחשף ליותר מ-18 מיליון נוסעים בשנה. בשנת 2017, התקינו לראשונה ריצוף במבוק Ultra Density ® של מוסו ® בתחנת הרכבת גֵר דוּ נֹור בפריז, שם עוברים יותר מ-180 מיליון נוסעים בשנה!

יתרונות

עמידות איתנה

החומר ‘דמוי העץ’ היחידי שזכה בסיווג U4P4E2C2 מהמכון הצרפתי לעץ, ה-CSTB.

ניטרלי מבחינת פחמן דו חמצני

מוסו שכרו את טכנולוגית אוניברסיטת דלפט לבצע CA רשמי.

תרומה לפי בדיקות LEED ו-BREAM

סיווג לבטיחות מפני אש- Bfl-s1 (EN 13501-1).

בטיחות אש – דרגה Bfl-s1 (EN 13501-1).

קיבל את אישור המועצה לשימור היערות (Forest Stewardship Council, FSC) (על-פי בקשתנו)

FSC® מוכר עולמית כאישור הייעור בר קיימא הכי טוב והכי קפדני.

פליטות בפנים- E0

בשביל סביבה מקורה בריאה, חשוב שלמוצרים תהיה רמת פליטות נמוכה.

 

לקטלוג המוצר לחצו כאן