ריהוט בטון אדריכלי Escofet

קנה’קש גאה ומתרגשת להציג את מוצרי הבטון של חברת Escofet, ברצלונה.
אסקופט החלה את דרכה ב-1886, כחברה לייצור מרצפות לרחובות ברצלונה. מאז התפתחה כחברה בינלאומית מובילה ופורצת דרך בעיצוב הנוף העירוני: מרצפות רחוב, תאורה, חיפוי בניינים, פרטי ריהוט וכל האלמנטים הנחוצים לחיים אורבנים במרחב הציבורי. אסקופט מאמינה בשילוב אדריכלים בעיצוב המרקם העירוני על כל רבדיו, ומשתפת פעולה עם אדריכלים ומעצבים מאז ימי גאודי ועד היום. בין היתר חרטה על דגלה את נושא הקיימות, שימוש בחומרים טבעיים ואקולוגיים ושיפור איכות החיים בעיר.

אסקופט מעצבת ומייצרת אלמנטים אדריכליים מרהיבים בבטון ובאבן יצוקה, פורצת דרך בתחום רהיטי הבטון ומובילה את עולם העיצוב והאדריכלות המודרני בתחומה. הרהיטים הם בעלי איכות עיצובית על-זמנית, כאלה שמשנים את המרחב האורבני ומפעילים את הדמיון, מעודדים שימוש ואינטראקציה.

קנה'קש ואסקופט חולקות ערכים ותפישת עולם דומה: מרכזיות האדריכל בתכנון פרויקטים ציבוריים, שימוש מגוון בחומרים כמו בטון וברזל, בחשיבות שניתנת לטיפוח מרחב החוץ, שיהיה איכותי ונעים.
סדרת פרטי ריהוט הבטון האדריכלי עשויים SLIMCONCRETE, טכנולוגיה חדשה של בטון דק בעיבוד חדש ומפתיע. רהיטי הסדרה מתאפיינים באלמנטים של אי-חומריות, דקות ושבירת גבולות: כיפוף, פיתול וקימור בגליונות דקים של בטון, טכניקות שלא נראו כמותן עד כה בכל הקשור לרהיטי בטון. הערכים הבסיסיים של הסדרה הם דקות, חוזק, עמידות וחשיבה ברת קיימא – ערכים המעצבים את מילון המושגים של הדור הבא בריהוט המרחב הציבורי, הופכים אותו למוחשי.

 

מצגת אסקופט לרשותכם