ריהוט פנים

אנחנו מאמינים ביתרונות הגדולים של שימוש בחומרים חיים, טבעיים, כאלה שהחלו את דרכם במזרח וכעת מהגרים אל המערב ונטמעים בתרבות המקומית.

 

אמונה זו ניזונה מהמודעות הגוברת לשימור משאבי כדור הארץ, כאשר חומרים טבעיים, ובראשם הבמבוק, מחליפים את השימוש בעץ ובחומרים מתכלים: כחומרי בניה או כחומר עיצובי, בתצורתם הגולמית או בעיבודים מודרניים של הטבעה, פריסה, חיתוך או דחיסה, בצירוף עם דבקים וצבעים או באופן טבעי. כל אלה פותחים מגוון של שימושים ואפשרויות עיצוב מרתקות לחומרים המסורתיים בסביבתם החדשה.

המגמה כיום היא חזרה לשימוש במוצרים טבעיים, המשלבת הסתכלות אקולוגית רחבה, תוך שילוב וגישור בין תרבויות שונות, בתהליך של טשטוש הגבולות הקונבנציונליים של מזרח ומערב. אנו מעריכים כי מגמה זו תלך ותגבר בשל חשיבותה האקולוגית, ולא פחות מכך, בשל אפשרויות העיצוב שהיא מציעה.

 

כחלק מהחיפושים אחר פתרון פשוט ויפה מצאנו את הברזל. הברזל, היסוד ה-26 בטבלה המחזורית השייך לקבוצת המתכות, הוא היסוד הבסיסי הנפוץ ביותר על פני כדור הארץ, המהווה 32% מהרכבו הכימי ולכן נחשב למשאב טבע זמין. ערבובו עם מתכות נוספות יוצר סגסוגת, המאפשרת להשפיע על תכונותיו.

 

רהיטי הברזל שלנו עשויים בטכניקות שונות של כיפוף ומסגרות אומן, ומהווים תוספת אלגנטית, עמידה ואיכותית לסביבת אירוח, בפנים ובחוץ.

* כל מה שמסומן בכוכבית- מתאים גם כריהוט חוץ מקורה

001_05_beton furniture_link

ריהוט בטון

001_04_iron furniture_link

ריהוט ברזל *