קנה'קש PRO – תכנון וביצוע

יחידה מקצועית המקנה שירותי תכנון וביצוע בפרויקטים מורכבים רב חומריים.

תרגום חזון הלקוח למימושו בפועל.

 

ברזל | בטון | במבוק

 

 

אנחנו מאמינים כי יש משמעות גדולה ליכולת לבחור ולחבר בין החומרים לבין החזון והתוכנית האדריכלית. הראיה הביצועית היא שלב חיוני, בדרכו של הפרויקט משולחן השרטוט אל הביצוע בפועל.

בקנה’קש PRO אנו מלווים את הפרויקט משלב בחירת החומרים, דרך התאמה וליווי בשלבי העיצוב והתכנון ועד לשלב היישום – הקמה וביצוע.


בכל פרויקט יש רכיב שהוא מעבר לידע המקצועי: ראיה רחבה, בקצב, בהבנה לעומק של החומרים, התכונות שלהם, ההתנהגות, אפשרויות הפעולה וטכניקות הביצוע. החיבור שבין החזון האדריכלי ובין הפרקטיקה, מציאת הדרך להגשים ולהביא את התוכניות לכדי מציאות.


הכל מתחיל בחומרים ואנחנו יודעים להקשיב להם, לדבר בשפתם. יש לנו את היכולת לחבר בין חומר הגלם והתוכנית האדריכלית, באמצעות ראיה ביצועית, ידע נרחב והיכרות מעמיקה עם משפחות החומרים ותוך שימוש בהנדסה ממוחשבת וביכולות טכנולוגיות מתקדמות כמו כרסום, חיתוך וכיפוף CNC, חיתוך בסילון מים (Water Jet), חיתוך לייזר ועוד. תחומי ההתמחות שלנו רחבים ומגוונים: אדריכלות פרמטרית, עיבוד ברזל ומסגרות אומן, עיבוד בטון אדריכלי, נגרות חוץ ופנים וחיפוי קירות.
היתרון של קנה’קש PRO מגיע לידי ביטוי עוד בשלבים המוקדמים של התכנון: אנחנו יודעים לקחת את הרעיון האדריכלי, מופשט ככל שיהיה, ולתרגם אותו לתכנון ולביצוע, בחומרים שלנו. להוציא מהחומר משהו יוצא דופן, מפתיע ומרגש. אנו מתמחים במתן מענה לעבודות בקנה מידה רחב ובהיקף משתנה במגוון סוגי פרויקטים, פרטיים ומסחריים.

תחומי פעילות

002_nagarut_link

נגרות חוץ ופנים

vector_solutions

אדריכלות פרמטרית

004_cladding_link

חיפוי קירות

עיבוד ברזל אדריכלי ומסגרות אומן

עיבוד בטון אדריכלי דקורוטיבי