בטון

בטון הוא חומר טבעי המורכב ממלט, חול, חצץ ואגרגטים ומאופיין ברמת ספיגה גבוהה, מה שמבטיח שבמהלך השימוש בו הוא ישתנה ללא הרף. סדקים, בועות, סימנים, שינויי גוון וחיספוס הם חלק בלתי נמנע מחיים עם בטון ותורמים ליופיו.יצירות בבטון ניתנות למידול ולייצור, לפי דרישה.

הבטון שלנו עשוי חומרים ממוחזרים, יודע להציג מראה גס ומחוספס או חלק ומבריק, לשמור על גוונו הטבעי או ללבוש פיגמנט, להיאטם בסילר בהתאם לדרישות הפרויקט.

 

קנה’קש PRO מובילה כיום את מגמת השימוש בבטון אדריכלי ליישומים אדריכליים מעוצבים, כגון: חיפוי קירות בטון יציקות בטון, בטון חשוף דקורטיבי, לוחות בטון, מיקרוטופינג, מדה דקורטיבית, נגרות בציפוי שכבת בטון ועוד.

אנחנו בקנה'קש מביאים לידי ביטוי פרשנות אותנטית לחומרים, בהתאם לחזונו ודמיונו של הלקוח, בפרויקטים פרטיים או מסחריים.

אנו עובדים מול אדריכלים ומעצבי פנים, כמו גם לקוחות פרטיים.

עיבוד בטון אדריכלי דקורטיבי

בטון הוא חומר טבעי המורכב ממלט, חול, חצץ ואגרגטים ומאופיין ברמת ספיגה גבוהה, מה שמבטיח שבמהלך השימוש בו הוא ישתנה ללא הרף. סדקים, בועות, סימנים, שינויי גוון וחיספוס הם חלק בלתי נמנע מחיים עם בטון ותורמים ליופיו.

קנה’קש PRO מובילה כיום את מגמת השימוש בבטון אדריכלי ליישומים אדריכליים מעוצבים, כגון: חיפוי קירות, יציקות בטון, בטון חשוף דקורטיבי, לוחות בטון, מיקרוטופינג, מדה דקורטיבית, נגרות בציפוי שכבת בטון ועוד. בנוסף, אנחנו מייצרים פריטי ריהוט בטון לשימוש פנים וחוץ, ואף מייבאים ריהוט בטון אדריכלי של חברת Escofet הספרדית, המיועד לשימוש במרחב הציבורי.

הבטון האדריכלי יכול להגיע כלוח בטון, חיפוי צמנטי או כיציקה מלאה – הכל בהתאם לצורך ולשימוש הנבחר, ובמגוון רחב של טקסטורות וגוונים.

קנה’קש PRO מביאה לידי ביטוי פרשנות אוטנטית לחומרים, בהתאם לחזונו ודמיונו של הלקוח, בפרויקטים פרטיים או מסחריים. אנו עובדים מול אדריכלים ומעצבי פנים, כמו גם לקוחות פרטיים.

 ריהוט בטון אדריכלי במרחב הציבורי

תפיסת העולם שלנו, בקנה׳קש, מציבה במרכז מתן כלים לשימוש בחומרים ברי קיימא, במפת תכנון המרחב הציבורי.

אנחנו רואים משמעות בהפיכת חומרים יצוקים בבטון לאלמנטים אדריכליים, המשמשים לחיפויי בנינים, פריטי ריהוט ויציקת רעיונות, כחלק מיצירת שפת הנוף העירוני.

יצירות בבטון ניתנות למידול ולייצור, לפי דרישה, בסדרות בוטיק קטנות. הבטון שלנו עשוי חומרים ממוחזרים, יודע להציג מראה גס ומחוספס או חלק ומבריק, לשמור על גוונו הטבעי או ללבוש פיגמנט, להיאטם בסילר בהתאם לדרישות הפרויקט.

הבטון הוא חומר חי, מגיב לסביבתו ומשתבח עם הזמן והשימוש, סדקים, בועות, סימנים, שינויי גוון, חיספוס הם חלק בלתי נמנע מחיים עם בטון ותורמים ליופיו.

אפשרויות יצוקות בבטון – מרעיון לביצוע
אלמנטים אדריכליים במרחב הציבורי האורבני

 

stage-1-raayon
שלב הרעיון מאפשר לחשוב ולתכנן גם ללא ניסיון מוקדם.

הכל מתחיל מהרעיון. שלך. מאפיינים את התכונות החומריות והפיזיות של הרעיון המופשט.

 

stage-2-tichnon (1)

שלב התכנון תרגום ההשראה והרעיון לתהליך ביצועי.
מהווה פלטפורמה ומתן פידבק מקצועי לתכנון ראשוני. יצירת דיאלוג מקצועי המגשר מהשרטוט הידני לפלטפורמות ייצור מונחות מחשב.

 

stage-3-model (1)

שלב המודל מתרגם את התכנון למודל פיזי ביחס מדויק.
המודל הוא כלי למימוש ובחינת התכנון. בניית אלמנט פיזי מוקטן אך מדויק בתכונות, יחסים ומרקמים. כלי המאפשר שינוי והתאמה ויכולת לדייק את המוצר בשלב התכנון המוקדם.

 

stage-4-bizoa
שלב הביצוע יצירת אב טיפוס בדרך אל המוצר המוגמר.
יצירת אב הטיפוס מאפשרת פיתוח תצורות מגוונות עבור המוצר המוגמר, תוך הקפדה על הפרטים והדקויות. בחירת החומרים, המרקם, הצורה והמידה.

 

stage-5-mozar-_-b- (2)

המוצר המוגמר מעשיר את הנוף העירוני בסדרות בוטיק יצוקות.
הכנת אב-טיפוס עבור המוצר המוגמר, תוך הקפדה על הפרטים והדקויות. בחירת החומרים, המרקם, הצורה והמידה. יצירת אב הטיפוס מאפשרת פיתוח תצורות מגוונות.

פרויקטים

בית פרטי בהרצליה
בית פרטי בהרצליה
מרפאת השיניים 'שרלין דנטל'
מרפאת השיניים 'שרלין דנטל'
מלון ספא Sea Life
מלון ספא Sea Life
חוף כחול
חוף כחול
הממגורה
הממגורה